SPPP Slovakia s.r.o.

Hodnotenie firmy SPPP Slovakia s.r.o. od Katalóg firiem 2

Sponzorované odkazy

Adresa firmy

Partizánska 916/73
95701
Bánovce nad Bebravou

Reklamné odkazy

Firmu SPPP Slovakia s.r.o. nájdete v meste na ulici Partizánska 916/73 pod poštovým smerovacím číslom 95701. V našom katalógu firiem sa nachádza v kategórii Nezaradené.

Ak si želáte kontaktovať firmu SPPP Slovakia s.r.o., môžete tak urobiť na telefónnom čísle 038/531 39 19.

Odporúčame

Odporučiť firmu známym prostredníctvom sociálnych sietí

Kontakt

038/531 39 19

http://spp.sk

Vytlačiť vizitku firmy

Pošlite si vizitku firmy na e-mail:

Nasledujúci formulár vám umožňuje zaslať si túto firemnú vizitku na váš e-mail pre jej neskoršie použitie. Pre zaslanie vizitky zadajte vašu e-mailovú adresu do nasledovného formulára a kontaktné údaje firmy SPPP Slovakia s.r.o. vám obratom zašleme:

Popis služieb

Hlavná skupina SPP je tvorená tromi spoločnosťami: SPP s účinnosťou od 1. júla 2006 právne odčlenil prepravné a distribučné činnosti (ide o tzv. právny unbundling). Okrem materskej spoločnosti SPP začali na trhu pôsobiť aj jeho 100% dcérske spoločnosti: Eustream a SPP - distribúcia. Poslanie skupiny SPP Poskytovať spoľahlivé a konkurencieschopné dodávky energie slovenským a medzinárodným zákazníkom. Vízia skupiny SPP Našou víziou je byť jednou z vedúcich energetických skupín v strednej a východnej Európe posilňovaním dôvery našich zákazníkov a obchodných partnerov kvalitou, bezpečnosťou a spoľahlivými dodávkami energií a služieb, ako aj technickým know-how a profesionalitou našich zamestnancov. Ponúkame riešenia pri úsporách energie a podporujeme iniciatívy smerujúce k trvalo udržateľnému rozvoju. SPP je zameraná na obchodné aktivity so zemným plynom, na nákup, predaj a jeho skladovanie. Viac o SPP Eustream sa zaoberá medzinárodnou prepravou zemného plynu cez územie Slovenska na európske trhy. SPP – distribúcia zabezpečuje distribúciu zemného plynu zákazníkom na území Slovenskej republiky. Viac o SPP – distribúcia

Sponzorované odkazy